Ukraińskie Karpaty

Karpaty Ukraińskie nazywane są zieloną perłą Ukrainy. To istny raj dla miłośników górskich widoków i turystyki górskiej. Ukraińskie Karpaty to szereg obszarów przyrodniczych, dookoła rozciągają się lasy i łąki, na których można spotkać pasterzy i ludzi żyjących z dala od zgiełku, w wielkiej bliskości z naturą. Dzikość tych gór sprawia, że każdy się w nich zakochuje i odnajduje w nich coś wyjątkowego do odczuwania wewnątrz siebie samego.

Najwspanialsze co może być dla samotnika – miłośnika natury to górskie szlaki w słabym turystycznym zagospodarowaniu. Istna dziewicza wyprawa, z dala od tego, co ma się na co dzień. Ukraińskie Karpaty to wielka atrakcja turystyczna! W ukraińskich górach można podziwiać malownicze widoki z rzekami i jeziorami, z Karpat pochodzą lecznicze źródła mineralne.

Karpaty ukraińskie są dość łagodnymi szczytami, najwyższy z nich to Howerla mająca wysokość dwóch tysięcy sześćdziesięciu jeden metrów. Przyjeżdża tutaj bardzo dużo turystów i podróżników, należy nadmienić, że w górach tych znajduje się także sporo zabytków i wiąże się z nimi bogata historia. Karpaty, podobnie jak tereny zamieszkane przez Hucułów są bardzo cenione ze względu na kulturowe dziedzictwo kraju.

Chcąc wyjechać w Karpaty ukraińskie warto wiedzieć, że do najbardziej znanych ośrodków turystycznych należą te w Sławsku, Jeremczy ale także Bukowlu, Wierchowinie i Rachowie. Karpaty są idealnym miejscem na wakacje i to nie tylko te letnie, ale także zimowe. Latem można przemierzać ciekawe szlaki, jeździć konno i uprawiać inne sporty, a zimą narciarstwo i inne sporty ekstremalne.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught Exception: Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/seo/public_html/vhz.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-konsulat-ukraina-zgora-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases. in /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367