Lwów

Lwów jest jednym z najbardziej „polskich” miast poza granicami naszego kraju, a już na pewno za naszą wschodnią granicą. Właśnie przez to, że wiele naszych rodaków traktuje to miasto jako swoje ojczyste, wielu turystów wyrusza do Lwowa, aby go pozwiedzać i poznać jego magię na żywo. Miasto to leży tylko siedemdziesiąt kilometrów od granicy z Polską, dlatego nie jest wielkim problemem wybranie się do niego na krótki urlop.

Lwów jest bardzo ciekawym turystycznie i historycznie miastem, można spotkać w nim niezwykłą mieszankę kulturową, składającą się w dużej mierze z Polaków, Włochów i Niemców. We Lwowie główną atrakcją są zabytki, piękne i ponadczasowe bardzo charakterystyczne dla wszystkich zamieszkałych tam kultur. Będąc we Lwowie należy zwrócić uwagę na stare miasto, które zostało wpisane na listę dziedzictwa UNESCO.

Lwów rozwija się w szybkim tempie zmieniając całą infrastrukturę turystyczną, zachęcając tym samym do przyjazdu. Za sprawą Euro zmienia się także stolica Ukrainy, atrakcje Kijowa przyciągają i zachęcają do podróżowania po Ukrainie. Bez wątpienia planując urlop na Ukrainie trzeba zwiedzić najważniejsze miasta i miejsca w tym kraju. Warto wcześniej poczytać i dowiedzieć się nieco więcej o kulturze i historii tego kraju, aby trafniej poruszać się po nim i wiedzieć do czego dążyć.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught Exception: Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/seo/public_html/vhz.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-konsulat-ukraina-zgora-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases. in /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367