Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/vhz.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Noclegi | Atrakcje Ukrainy - Centrum Informacji

Baza noclegowa

Jeśli chcemy zarezerwować hotel na Ukrainie, nie powinno to nastręczać problemów. Baza noclegowa na Ukrainie bardzo się rozwinęła w ostatnich latach i można liczyć na wysoki standard noclegowy. Ceny hoteli na Ukrainie nie należą do niskich, niektórzy narzekają, że są zbyt wysokie w stosunku do oferowanych standardów. Do wyboru mamy różne możliwości noclegowe i nie trzeba płacić dużych pieniędzy za drogie hotele, można wybrać inne miejsca. Na Ukrainie jest dużo drogich hoteli trzy- i czterogwiazdkowych, podobnie jak miejsc noclegowych o bardzo podstawowym standardzie, brakuje natomiast baz noclegowych o umiarkowanym standardzie, do których każdy bez problemu miałby dostęp.

Wyjeżdżając na Ukrainę można pomyśleć o noclegu w pokoju gościnnym, znajdujących się najczęściej blisko dworców lub uczelni. Ceny za taki nocleg są bardzo niskie, jednak komfort mieszkania też jest nie za wysoki. Z reguły pokoje gościnne na Ukrainie są czteroosobowe. Inną opcją noclegu na Ukrainie są hotele prywatne, najwięcej można ich znaleźć w Kijowie i we Lwowie oraz na Krymie. Standard w takich hotelach w większości przypadków jest wysoki. Jest to luksus dla nieco bardziej zamożnych osób.

W górach istnieją tak zwane turbazy – bazy turystyczne. Jest to ciekawa i tania opcja dla młodych turystów, którzy nie przywiązują dużej wagi do luksusów hotelowych. Dla miłośników kempingów ukraińskie klimaty nie są zbytnio przychylne, gdyż w kraju tym nie znajdziemy zbyt wielu pól namiotowych i miejsc na kemping. Najczęściej wybieraną formą noclegu na Ukrainie są kwatery prywatne, jest to najlepsza opcja, sprawdzona i tania.